30.07 - 23.07 (1).png

Локація: Mironova Foundation

Дати: 30.07.2020-23.08.2020 

Куратор: Тетяна Міронова

Художники:

Юрій Коваль

Артем Волокітін

30-го липня, у просторі Mironova Foundation відбудеться відкриття проекту FOG 
 
Львівський художник Юрій Коваль та харків'янин Артем Волокітін представлять глядачам нові роботи, написані у період розгубленої паузи сьогодення і під впливом думок про завтра
Пресс - реліз

FOG

Туман, як символ сьогодення – Mironova Foundation презентує новий арт-проект FOG.

Живописні роботи Юрія Коваля створені у типовій для художника манері символічного або магічного реалізму. Головним символом нової художньої серії є образ туману – субстанції, яка  завуальовує реальність, надає їй певної магії. На думку автора, саме така туманна невизначеність, заставляє  замислитись над тим, що чекає нас за завісою. Ця постійна цікавість, постійне бажання зазирнути вперед, наздогнати  перлинно-білу хмаринку-мрію, що постійно змінює свої нечіткі контури, перетворюючись з чудернацької риби у парусник з вітрилами, ця цікавість, наполегливість і створює наш життєвий ритм, формує чітке майбутнє, не зважаючи на невизначеність сьогодення. Саме тому серпанкові мрії, виписані Юрієм Ковалем у притаманній йому техніці гіперреалізму, набувають рис певної реальності, завжди обнадійливої та оптимістичної, як і наші надії та сподівання.

Артем Волокітін також працює з символами. Його нова серія імпульс – художнє, майже гіперреалістичне зображення яскравого спалаху підсвідомості, що світлими сонячними променями проступає крізь туман реальності та заставляє нас діяти, творити, невпинно рухатись вперед у постійному пошуку невловимої мрії.

Тетяна Міронова, засновник Mironova foundation: «Завжди цікаво досліджувати, які творчі методи використовують сучасні художники для відображенні вічних тем мистецтва, як  з них складається нове свіже бачення сучасної реальності. У нашому проєкті вони формують нове яскраве та соковите висловлювання про споконвічний потяг до досконалості та гармонії, про недосяжну мрію та постійне бажання її досягти».

MIRONOVA FOUNDATION – приватна культурна ініціатива, арт-платформа на території Київської міської галереї "Лавра". Ми допомагаємо художникам розвиватися у царині сучасного мистецтва, надаємо виставковий простір для персональних і колективних проектів. Сприяємо міжнародним культурним обмінам і створенню позитивного іміджу українського мистецтва закордоном.

Посилання на захід у Facebook: https://www.facebook.com/events/308187900374585/*** Відкриття проекту для представників ЗМІ - 30 липня о 19:00

*** Вхід для відвідувачів буде проводитись згідно з чинними карантинними обмеженнями