CADAF-Online-Graphic-1-1024x1024.png
Локація: https://cadaf.art/

Дати: 25-28.06.2020
Куратор: Міронова Тетяна, Авєтова Анна
 
Художники: 
Степан РЯБЧЕНКО 
Марія КУЛІКОВСЬКА
Вікторія ПІДУСТ
Про проект:
 
Mironova Gallery обрала потужних представників українського сучасного мистецтва, різних за художнім стилем і унікальних кожен у власному жанрі.
 
Знаний в світі «архітектор цифрових всесвітів» Степан Рябченко презентував на ярмарку CADAF роботу із серії «Віртуальна міфологія», Марія Куліковська представила відео-перфоманс, створений у співпраці з Vogue UA, присвячений жінці, війні та крихкості людського тіла, а Вікторія Підуст показала своє мистецтво на стику фотографії та цифрових технологій, утворюючи живописні зв’язки.
Drucken
Drucken

press to zoom
Robota-Dino-12
Robota-Dino-12

press to zoom
Снимок экрана 2020-07-08 в 14.45.18
Снимок экрана 2020-07-08 в 14.45.18

press to zoom
Drucken
Drucken

press to zoom
1/14

25-28 червня Mironova Gallery, основною діяльністю якої є презентація сучасного українського мистецтва у світовому арт-просторі, представляє проект на світовому арт-ярмарку цифрового мистецтва CADAF. У зв'язку з карантинними обмеженнями в цьому році ярмарок відбуватиметься в онлайн режимі.

У віртуальній експозиції на спеціально розробленій платформі Mironova Gallery представляє роботи Степана Рябченка, Марії Куліковської та Вікторії Підуст.

Ярмарок сучасного та цифрового мистецтва CADAF 2020 відбуватиметься вже втретє, однак в умовах пандемії в онлайн-режимі працюватиме вперше, зосереджуючи увагу на підтримці цифрових ініціатив світового мистецького ринку. CADAF Online надасть платформу для залучення художників та продажу діджитал-арту під час пандемії COVID-19.

Віртуальний ярмарок CADAF Online розроблений з урахуванням специфіки глобального світу і є соціальним, безкоштовним для відвідувачів та пристосованим для інших мистецьких ярмарків та партнерів.

Тетяна Міронова, засновниця Mironova Gallery: «Я впевнена, що обрані нами молоді автори, що зростали на межі двох епох, у своїй творчості підіймають важливі питання світового порядку денного, а представлені роботи ще більше простимулюють зацікавленість до українського сучасного мистецтва».