SERGII SHAULIS 24.09 - 24.10.jpg
Локація: Mironova Gallery

Дати: 24.09 – 24.10.2020
Куратор: Міронова Тетяна, Авєтова Анна
 
Художник: 
Сергій Шауліс
Про проект: 

Це виставковий простір, що був створений у VR та поміщений у реальну галерею «Mironova Gallery». Віртуальна галерея є по суті полем для експериментів художника, вона демонструє роботи із серії «Flowers of the fate», які тільки планується створити у реальності. VR технології дають шанс людині відчути певну ілюзію свободи. Сьогодні, коли весь світ ізольований через пандемію, цифрові технології породжують можливість відчути себе вільним, побороти кордони, опинитись на будь-якій мистецькій акції навіть у найвіддаленіших куточках світу. 

Робота з VR почалась заради перенесення експерименту, якого вдосталь у традиційній скульптурі, у цифрову площину. Проте адреналін та пристрасть традиційного дослідження абсолютно відсутні у VR, цей факт і надав можливість подивитись на процес творення по-новому, почати процес формування скульптури без усіх технічних труднощів, які зазвичай невід’ємно супроводжують його.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11
Пресс-реліз:
 

Flowers of the fate

Квіти долі

 

 

 

24 вересня у Mironova Foundation відкривається новий персональний проект Сергія Шауліса «Flowers of the fate», на якому будуть представлені віртуальні скульптури автора.

Цей проект спрямований на відображення дуальності світу, ним художник прагне показати тонку межу між жахливим і прекрасним. Роботи є результатом спостереження за життям людей, чиї долі змінив випадок. Це історія про вибух після вибуху, коли розуміння ситуації приходить пізніше, про можливість розгледіти прекрасне і оборотне. Ілюзорність свободи, обмеженої певними кордонами, які ти сам для себе визначаєш. Людина ніколи не може бути повністю впевнена у своєму житті, адже за мить червоні троянди можуть змінити ніжний оксамит своїх пелюсток на холодний блиск металу. 

Проект представляє собою поєднання традиційних технік скульптури із сучасними цифровими технологіями.