JV4A6882-e1436193256490.jpg
Локація: галерея "Лавра"

Дати: 05.11-31.01.2015

Куратор: Міронова Тетяна 
 
Художники: Данило Гадкін 
5 грудня, у просторі галареї "Лавра", відбулося відкриття виставки "Червона доріжка".
Про художника: 
 

Данило Галкін народився у 1985 році у Дніпропетровську і входить до молодого покоління українських художників, який значною мірою формує розуміння ролі та значення сучасного мистецтва в Україні та за кордоном. Навчався в Театральному та Художньому училищі та Академії будівництва та архітектури у Дніпропетровську, де живе і працює.

Його складні установки, об'єкти, скульптури та просторові інтервенції базуються на критичному аналізі соціально-політичної структури. У багатьох своїх творах він створює ситуацію, яка ставить перед глядачем основні питання про правові, етичні та моральні норми. Він ставить сучасне мистецтво на перехресті між державним і приватним мистецтвом для формування діалогу і дискурсу про налаштування, які визначають наш реальний політичний і суспільний лад. Таким чином, його роботи закликають до відкритої та демократичної громадянської спільноти, яка вільно обговорює та визначає власну систему цінностей.

Пресс-реліз:

Поточна установка RED CARPET відображає у багатьох відношеннях загрозливу психічну чутливість реальної або глибокої втрати. Втрата, загалом як людський досвід, але також пов'язана з реальною ситуацією в Україні, з травмами і війною, втратою єдності, втратою спільної мети і розумінням, втратою імперії СРСР і втрата мрії про життя в демократії та свободі.
00
00

press to zoom
1221
1221

press to zoom
kult
kult

press to zoom
00
00

press to zoom
1/12