Baner_Gankevich_2.jpg
Локація: Mironova Foundation

Дати: 24.04-12.05.2019

Куратор: Анатолій Ганкевич, Тетяна Міронова 
Художник: Анатолій Ганкевич
 

В Києві презентують біо-графіку Анатолія Ганкевича.

24 квітня, в середу, о 18.30 в арт-просторі Mironova foundation відбудеться відкриття виставки Анатолія Ганкевича «Past noses». Це перший графічний проект відомого одеського художника, відомого своїм «мозаїчним» стилем живопису.

Про Анатолія Ганкевича:

Анатолій Ганкевич народився у 1965 році в м. Одеса. Відвідував курси при Державному центрі сучасного мистецтва на Якиманці, брав приватні уроки живопису. Персональні виставки не одноразово проходили в Києві, Одесі та за кордоном. Твори художника знаходяться у багатьох приватних колекціях Європи.

KZO_0640
KZO_0640

press to zoom
KZO_0641
KZO_0641

press to zoom
KZO_0850
KZO_0850

press to zoom
KZO_0640
KZO_0640

press to zoom
1/104
Пресс-реліз:
 

24 квітня, в середу, о 18.30 в арт-просторі  Mironova foundation відбудеться відкриття виставки Анатолія Ганкевича «Past noses». Це перший графічний проект відомого одеського художника, відомого своїм «мозаїчним» стилем живопису.

В експозицію увійшло 12  робіт, на яких зображені посмертні маски римських патриціїв з відбитими  невпинним часом носами. Роботи створені на основі справжніх античних посмертних масок в оригінальному стилі бі0-графіки, який винайшов автор для художньої візуалізації біографії особистості та свого філософського меседжу.

За словами Анатолія Ганкевича, протягом життя кожен з нас змінює багато масок – на роботі, в сім’ї, в колі друзів і опонентів.  Людську здатність до зміни масок називають громадським обличчям. І тільки перед смертю, звільнившись від мирських суєт, відкривається справжній образ особистості. Саме цей образ  фіксували посмертні маски, які були популярні в античні часи.

Графічні портрети з проекту «Past noses»  ніби повторюють техніку римських посмертних масок, де гіпсову форму оживляли теракотовою глиною, малювали «відкривали» очі та «закривали рот». Відбиті носи, які ми бачимо  на античних барельєфах та скульптурах, в проекті Ганкевича мають особливе значення – це певний тунель, портал між минулим і майбутнім.

Тетяна Міронова, куратор та засновник  Mironova foundation:

«Біо-графіка Анатолія Ганкевича - це ексклюзивний  стиль, не схожий ні на які інші. Крім того він має глибоке філософське навантаження і естетичний смак високого мистецтва,який автор зумів не загубити, створюючи сучасний авторський стиль.»