Локація: Mironova Foundation 
Дати: 05.10.18-25.10.18
Куратор: Тетяна Міронова 
Художники: 
Роман Міхайлов
Сергій Мельниченко
5 жовтня, у п'ятницю, відбулася виставка Only Now Only Never.На виставці представлені фотографії Сергія Мельниченка з нової серії "Her" і живопис і об'єкти Романа Міхайлова.Що відбувається, коли настає усвідомлення моменту? У цій точці стає до нудоти тісно. З цієї точки народжується питання: "що далі?».
Та немає нічого крім "зараз». Всі інші стани - це фантазія, пам'ять, мрія ... порожнеча - те, що може трапитись, а може не статися ніколи.
Про художників:
Фотограф Сергій Мельниченко увійшов в шорт-лист премії «Pinchuk Art Center Prize-2015». Мельниченко - переможець «Leica Oskar Barnack Newcomer Award 2017», учасник «Paris Photo 2017», «VOLTA14» на Art Basel і др.Художнік Роман Михайлов - двічі номінат на премію PinchukArtPrize, переможець в номінації інсталяція в конкурсі UK / RAIN в Лондонській галереї Saatchi, учасник колективної проектів DECOMPRESSION в Парижі, I AM A DROP IN THE OCEAN у Відні та ін.
Пресс-реліз:

Легендарний Харківський фотограф Roman Pyatkovka в минулі вихідні провів лекцію в рамках одного з найбільших культурних подій осені - міжнародного ярмарку фотографії Photo Kyiv Fair 2018 | 2nd edition. Після лекції Sergey Melnitchenko, роботи якого також були представлені на заході, провів екскурсію для студентів свого авторського курсу по двох поверхах фотоярмарку. Насичений день для студентів завершився портфоліо рев'ю від Романа та Сергія в просторі FACE Foundation. Фото: Антон Малиновський

  • Белый Instagram Иконка
  • Facebook Clean

© 2013-2019 Mironova Gallery