роман мінін.jpg
Локація: Mironova Foundation 

Дати: 31.05-30.06.2018

 
Куратор: Міронова Тетяна 

Художники: Мінін Роман 
31 травня (вівторок), в приміщенні нового арт-простору Mironova Foundation відкриється виставка фото-робіт відомого українського художника Романа Мініна.
Про художника:
 

Роман Минин родился в 1981 году в Димитрове Донецкой области, Украина. Минин закончил Харьковскую академию дизайна и искусства в 2008 году. В 2009 получил Медаль «Талант и призвание» Всемирного альянса «Миротворец». Принимал участие во многих групповых выставках и фестивалях, организовал Фестиваль стрит-арта в Харькове и возглавлял программу «Изоляция в городском пространстве» в донецком центре современного искусства «Изоляция» в 2012 году.

Горное дело - основная характеристика Донецкой области, где родился Роман Минин. Для жителей региона это не только индустрия, но и образ жизни. Минин взял это как основную тему своей живописи и витражей, как метафору закрытой социальной системы, которая запрещает выход. В «Плане побега из Донецкого региона» Минин создал собственную схему спасения из этого заключения.

Пресс-реліз:
 

"T M Z and other". Це своєрідний зріз фотографічної творчості одного з провідних українських художників і його асоціативні враження від різних міст світу. До експозиції увійшли фото- роботи про Лондоні, Нью-Йорк і Донецьк. Всі вони різні за енергетикою і емоційного настрою і нагадують окремі новели книги ,.

 

Основою експозиції стала серія фотографій-вражень про Лондоні з проекту «T M Z». Лондон, кольору віскі і золотих монет, наповнений білим холодним димом респекту. За враженнями художника - це Мекка і секта одночасно. Це зона відчуження тих, хто може купити собі респект від всіх інших. Всі статично, навіть білий дим, що піднімається над відомими спорудами. Краса без ілюзій і душі. Це підтверджують інсталяції у вигляді великої іржавий бочки з незрозумілою рідиною, замість води Темзи і оригінальний акваріум, де замість риб знаходиться паровоз.

 

Фото-роботи, присвячені Донбасу, це інший авторське поетичне висловлювання, наповнене своїми образами і асоціативним рядом. На перший погляд роботи дивні, з похмурим пострадянським фоном, який навіть не хочеться розглядати, на відміну від архітектурних прикрас Лондона. Але саме на цьому темному тлі - розгортаються зворушливі історії людського буття, наповнені кольоровими спалахами емоцій, тривожних.

 

Вінчає експозицію відео-інсталяція «Сонце Нью-Йорка» - велике живе жовтий коло - світло волі або спрага здійснення американської мрії? Кожен вирішує сам.

 

Всі відвідувачі виставки зможуть приємно провести час у дворі галереї Лавра, де знаходиться простір EASY PLACE. Атмосфера мистецтва, зручні дивани, приємна музика будуть прекрасним завершенням вечора.

18-news-1
18-news-1

press to zoom
1375070
1375070

press to zoom
893900
893900

press to zoom
18-news-1
18-news-1

press to zoom
1/3